معرفی عطر های مشهور

ویکتوریا سکرت بامب شل انفجاری هیجان‌انگیز از نت‌های میوه‌ای و گلی

ویکتوریا سکرت بامب شل، عطری از برند ویکتوریا سکرت، به درستی نام خود را به تصویر می‌کشد: خیره کننده، جسورانه و شجاع. این عطر تجسم روح زن مدرن است: با اعتماد به نفس، اغوا کننده و سرشار از زندگی.

آغازین Bombshell انفجاری هیجان‌انگیز از نت‌های میوه‌ای و گلی است. ورودی خیره کننده‌ای که هم دعوت‌کننده و هم قاطعانه است. با ترکیبی از میوه شور، گریپ فروت و آناناس آغاز می‌شود، مجموعه‌ای از رایحه‌های پر جنب و جوش و شاداب.

این ترکیب میوه‌ای با پاشش تانجلو تقویت می‌شود و پیچ و تابی تند و مرکباتی به آن می‌بخشد. این رایحه آغازین مانند اولین فلاش نور است که توجه را جلب می‌کند و صحنه را برای تجربه‌ای به یاد ماندنی آماده می‌کند.

با گذر زمان، قلب زنانه و اغوا کننده عطر آشکار می‌شود. در هسته آن گل سفید و ارکیده وانیلی قرار دارند، نت‌هایی که هم لطیف و هم مست کننده هستند. گل سفید ظرافت گلی، زمزمه‌ای ملایم و رمانتیک را اضافه می‌کند. در همین حال، ارکیده وانیلی شیرینی خامه‌ای و عجیب و غریب را به همراه می‌آورد و به دسته گل عمق و جذابیت می‌بخشد.

این قلب، جشن زنانگی در تمام جنبه‌های آن است: جذاب، بازیگوش و به طرز غیرقابل مقاومتی فریبنده.

رایحه ماندگار Bombshell

پایه Bombshell جایی است که عطر گرما و حس ماندگار خود را پیدا می‌کند. این پایه که با نت‌های مشک، چوب‌های بلوند و خزه بلوط تثبیت می شود، خاصیت مغناطیسی ظریف و در عین حال غیرقابل انکاری را از خود به نمایش می‌گذارد. مشک نرم و جذاب است، در حالی که چوب‌های بلوند رنگی از پیچیدگی و ظرافت را به آن اضافه می‌کنند. خزه بلوط رایحه‌ای از خاکی بودن را به ارمغان می‌آورد و عطر را با لمس طبیعی و ماندگار تثبیت می‌کند.

سایت بالوپین نمایندگی عطر لطافه در تهران کلیه محصولات برند لطافه این برند اماراتی را مانند سایر عطر ادکلن های عربی با قیمت عمده در خدمت شما عزیزان قرار داده است. کلیه عطر و ادکلن های موجود در این سایت بطور مستقیم از دبی تهیه شده اند . به همین دلیل شما می توانید عطر ادکلن محبوب خود را با اطمینان از اصالت آن به قیمت عمده در سایت بالوپین نماینده ادکلن های عربی سفارش دهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به دست شما برسد.

از نظر پخش بو، ویکتوریا سکرت بامب شل رایحه ای است که اعتماد به نفس و جذابیت را فریاد می‌زند و ردپایی از تحسین را در پی خود به جا می‌گذارد. ماندگاری Bombshell ستودنی است و این اطمینان را می‌دهد که ذات فریبنده آن برای پوشنده باقی می‌ماند و در طول روز تکامل یافته و مسحور کننده می‌شود.

Bombshell عطری است که قدرت جذابیت و لذت از خود بودن را در بر می‌گیرد. رایحه ای است برای آن لحظاتی که فرد می‌خواهد برجسته باشد، جسور و زیبا باشد. استفاده از Bombshell به معنای در آغوش کشیدن درخشندگی درونی خود و جشنی از جذابیت و قدرت زنانگی است.

نکاتی در مورد ویکتوریا سکرت بامب شل:

  • مناسب برای: خانم‌های با اعتماد به نفس و جسور
  • فصل: بهار و تابستان
  • مناسبت: روزمره و شبانه
  • ماندگاری: بالا
  • پخش بو: بالا
  • گروه بویایی: میوه‌ای، گلی، شرقی

نت‌های Bombshell:

  • نت‌های اولیه: میوه شور، گریپ فروت، آناناس، تانجلو
  •  میانی: گل صد تومانی، ارکیده وانیلی
  • نت‌های پایانی: مشک، چوب‌های بلوند، خزه بلوط
ادکلن شنل نامبر5 | Chanel N°5 چرا به این شماره نامگذاری شد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *