اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

  اطلاعات و سوالات

  سوالات متداول

  ما برای خرید در تلاش هستیم تا حد امکان بازگشت کالا در زمینه کالاهای غیر مصرفی داشته باشیم. اگر از سفارش خود راضی نیستید، یا مغایرتی وجود دارد از باز کردن بسته خودداری کنید و می توانید ظرف ۳  روز کاری آن را برای بازپرداخت کامل یا تعویض بازگردانید.

  پس از ثبت سفارش، شماره پیگیری را از طریق پیامک و یا تماس تلفنی در اختیار شما قرار می دهیم. می توانید از این شماره رهگیری برای پیگیری بسته خود استفاده کنید و از وضعیت تحویل آن مطلع شوید

  قطعاً! تیم متخصصان ما در کنار شما هستند تا به شما در پیدا کردن محصول موردنظر شما کمک کنند. علاوه بر این، ما قادر به ارائه محصولات ویژه‌ای هستیم که شما می‌خواهید تا از دبی یا کشورهای دیگر سفارش برای شما سفارش دهیم.

   معمولاً زمان تحویل برای سفارشات آنلاین در حدود ۵-۷ روز کاری است. با این حال، زمان تحویل ممکن است بسته به مقصد حمل و نقل و همچنین شرایط باربری و پست متغیر باشد.

  ما سعی می‌کنیم سفارشات را در سریع‌ترین زمان ممکن پردازش و ارسال کنیم. اگر نیاز به لغو یا تغییر سفارش آنلاین خود دارید، لطفاً بلافاصله با تیم پشتیبانی مشتریان تماس بگیرید ما سعی میکنیم بر اساس وضعیت سفارش شما کمک کنیم.

  تماس با پشتیبانی : ۵۲۷۵۴۱۹۵-۰۷۱

  ساعت های پاسخگویی:  ۸ تا ۱۴ و ۱۶ تا ۲۱

  روزهای پاسخگویی: شنبه تا پنجشنبه