تشخیص ادکلن اصل از تقلبی

انواع ادکلن های حیاتی مردانه + تشخیص ادکلن حیاتی لطافه اصل

ادکلن حیاتی یکی از محبوب ترین ادکلن های این روزای بازار با رایحه خنک و جذاب که می تواند یک انتخاب عالی برای روز های گرم سال باشد. ادکلن حیاتی با نام سه برند لطافه، ارض الزعفران و فرگرنس ورد به بازار عرضه می شود. انتخاب بین انواع ادکلن های حیاتی مردانه ممکن است کمی گیج کننده باشد. بخصوص اگر اطلاعات کافی از این سه برند حیاتی نداشته باشید.

در این مقاله ما به برسی و مقایسه انواع ادکلن های حیاتی می پردازیم. و در انتخاب بهترین ادکلن حیاتی شما یاری خواهیم رساند تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

در ایتدا به معرفی انواع ادکلن های حیاتی مردانه از برند های مختلف می پردازیم.

برسی انواع ادکلن های مردانه حیاتی

حیاتی از ارض الزعفران: این عطر یک عطر چوبی شرقی است که با نت های گریپ فروت، جوز هندی، فلفل صورتی، زنجبیل و ترنج آغاز می شود. نت های میانی شامل چوب گایاک، اسطوخودوس و نعناع هندی هستند و نت های پایه شامل چوب صندل، عود، کهربا و مشک هس تند.

حیاتی از لطافه: این عطر یک عطر چوبی است. عطری با نت های اولیه ترنج و سیب که با رایحه های گل رز و یاس لطیف می شود. نت های پایه کهربا، چوب صندل و مشک، گرمی و عمق را به این عطر می افزایند.

حیاتی از فرگرنس ورد: حیاتی فرگرنس ورد یک عطر با رایحه شرقی است. عطری مردانه با نت های اولیه ترنج، گریپ فروت، سیب و آناناس. این نت ها به سرعت به نت های میانی اسطوخودوس، شمعدانی، مریم گلی و گل رز می روند و نت های پایه شامل چوب صندل، عود، کهربا و مشک هستند.

همان طور که می بینید نت های این سه ادکلن بسیار شبیه به یکدیگراند که در نتیجه باعث می شود رایحه هایی بسیار نزدیک به یکدیگر داشته باشند. نزدیکی رایحه انتخاب بین این سه گزینه را کمی دشوار میکند . اما با برسی دیگر ویژگی این ادکلن ها می توانیم بهترین گزینه را بین این سه ادکلن انتخاب کنیم.

مقایسه انواع عطر ادکلن حیاتی

 اولین نسخه از ادکلن حیاتی را شرکت لطافه تولید کرد. پس از آن بود که ادکلن حیاتی با برند های ارض الزعفران و فرگرنس ورد به بازار عرضه شد انتخاب بهترین ادکلن حیاتی مردانه برای شما به سلیقه و نیازهای شخصی شما بستگی دارد. اما از نظر کیفیت ساخت و ماندگاری, حیاتی لطافه یک سر و گردن از دیگر برند ها بالاتر است.

من به عنوان یک فروشنده عطر در طول این سال ها بطور کلی بازخورد خیلی بهتری از ادکلن حیاتی لطافه در بین خریداران این ادکلن نسبت به سایر برند های ادکلن حیاتی گرفتم. اگرچه حیاتی ارض الزعفران و حیاتی لطافه با قیمتی تقریبا برابر به بازار عرضه می شوند. اما شما حتی با در دست گرفت حیاتی لطافه متوجه برتری نسبی کیفیت این ادکلن نسبت به رقبای خود می شوید. این برتری را در پخش بو و ماندگاری حیاتی لطافه نیز حس خواهید کرد.

حیاتی فرگرنس ورد ظاهری بسیار شبیه به حیاتی لطافه دارد. اما در پخش بو و ماندگاری عملکرد ضعیف تری از خود نشان می دهد. این ادکلن نسبت به دو ادکلن مشابه خود قیمت پایین تری دارد. 

تشخیص حیاتی لطافه اصل از تقلبی

تشخیص ادکلن حیاتی لطافه اصل از تقلبی می تواند دشوار باشد، به خصوص اگر با عطرها آشنایی زیادی نداشته باشید. با این حال، چند نکته وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا یک بطری تقلبی را شناسایی کنید:

بسته بندی:

  • جعبه: جعبه حیاتی لطافه از مقوای با کیفیت بالا ساخته می شود و عاری از هرگونه نقص یا چاپ نامنظم باشد. لوگوی لطافه باید به وضوح و به طور یکنواخت چاپ شده باشد.

  • سلفون: سلفون باید به طور مرتب و محکم به دور جعبه پیچیده شده باشد و هیچگونه حباب یا چین و چروکی نداشته باشد.
  • نوشته: تمام نوشته ها روی جعبه، از جمله لیست مواد تشکیل دهنده، باید واضح، با فونت یکسان و بدون خطا باشد.
  • هولوگرام سه بعدی: هولوگرام سه بعدی حیاتی لطافه روشی قابل اعتماد برای تشخیص ادکلن های تقلبی است. این هولوگرام در تمامی محصوالات اصلی لطافه بر روی جعبه ادکلن درج شده است.

  • استفاده از برنامه بارکد اسکنر: می توانید از یک برنامه بارکد اسکنر در تلفن هوشمند خود برای اسکن بارکد و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد محصول استفاده کنید.

  • شیشه: شیشه باید از شیشه با کیفیت بالا ساخته شده باشد و عاری از هرگونه حباب یا نقص باشد. لوگوی لطافه باید به طور واضح در پایه شیشه حک شده باشد.

  • قیمت پایین: اگر قیمتی که برای ادکلن حیاتی لطافه به شما پیشنهاد می شود به طور قابل توجهی کمتر از قیمت معمولی آن باشد، احتمالاً تقلبی است.
  • خرید از فروشگاه های معتبر: همیشه ادکلن را از فروشگاه های معتبر و مجاز خریداری کنید.

بالوپین نمایندگی برند لطافه در ایران

سایت بالوپین نمایندگی عطر لطافه در تهران کلیه محصولات برند لطافه این برند اماراتی را مانند سایر عطر ادکلن های عربی با قیمت عمده در خدمت شما عزیزان قرار داده است. کلیه عطر و ادکلن های موجود در این سایت بطور مستقیم از دبی تهیه شده اند . به همین دلیل شما می توانید عطر ادکلن محبوب خود را با اطمینان از اصالت آن به قیمت عمده در سایت بالوپین نماینده ادکلن های عربی سفارش دهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به دست شما برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *