رویدادها

نمایشگاه بیوتی دبی ۲۰۲۳ | Beautyworld Middle East 2023

نمایشگاه بیوتی خاورمیانه ۲۰۲۳

مختصری درباره نمایشگاه بیوتی دبی ۲۰۲۳

 بیست و هفتمین نمایشگاه بیوتی خاورمیانه ۲۰۲۳ ( Beautyworld) بزرگترین نمایشگاه تجاری بین المللی منطقه برای زیبایی، مو، عطر ،ادکلن و تندرستی در مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC) از 30 اکتبر تا 1 نوامبر 2023 برگزار می شود.

این نمایشگاه یکی از نمایشگاه های بین المللی است. تاثیرگذارترین و پربازدیدترین نمایشگاه های تجاری جهان که نقشی محوری در رشد و توسعه این صنعت ایفا می کند.

این نمایشگاه با گرد هم آوردن یک جامعه جهانی زیبایی متشکل از 50000 شرکت‌کننده در صنعت  زیبایی برای تبادل پویای ایده‌ها، نوآوری و همکاری، از تأثیر و فرصت برای تجارت زیبایی در خاورمیانه حمایت خواهد کرد. با پیش بینی بازار زیبایی و مراقبت شخصی خاورمیانه که توسط McKinsey & Company که تا سال ۲۰۲۷ به 47 میلیارد دلار می رسد، این منطقه مورد توجه بازیگران کلیدی این صنعت در سراسر جهان است.

با توجه به اینکه Beautyworld خاورمیانه در سال گذشته موفق‌ترین و پربازدیدترین نسخه در تاریخ طولانی 26 ساله این رویداد بود، که در پانزده سالن پراکنده شده بود. رویداد امسال بزرگ‌تر و جسورتر از همیشه است و 20 درصد از نظر اندازه رشد کرده و انتظار می‌رود بیش از 1600 غرفه‌دار از آن استقبال کنند.

از حدود 60 کشور، در بخش های مختلف از جمله زنجیره تامین و خدمات، عطر،ادکلن، لوازم آرایشی و مراقبت از پوست، فناوری زیبایی، مراقبت شخصی و بهداشت، مو، ناخن و لوازم آرایشگاه شرکت خواهند کرد.

برخی از نکات برجسته در مورد نیاز و انتظارات از نمایشگاه بیوتی دبی ۲۰۲۳

ویترین متنوعی از محصولات و راه حل ها از فناوری زیبایی، لوازم آرایشی و مراقبت از پوست، عطر، مراقبت شخصی و بهداشت، لوازم آرایش مو، ناخن و سالن، زنجیره تامین و بخش های کاملاً جدید، تمرکز بر نوآوری بسته بندی ممتاز و بخش تازه تکامل یافته Beautyworld خاورمیانه می‌داند که مصرف‌کننده امروزی از نظر محیط‌زیست و اجتماعی بیش از هر زمان دیگری آگاه است و محصولات زیبایی طبیعی، پایدار و اخلاقی به عنوان یکی از محرک‌های اصلی رشد در کنار صنعت زیبایی سنتی ظهور می‌کنند.

نمایشگاه بیوتی خاورمیانه با رویکردی جامع‌تر به تغییر ارزش‌های مصرف‌کنندگان امروزی، با راه اندازی بخش طبیعی و ارگانیک نمایشگاه خود را به خانه جدیدی برای برندهایی که متعهد به ایجاد تفاوت برای مردم هستند، توسعه داده است.

فعال ترین و زیباترین غرفه بیوتی ورلد خاورمیانه

Front Row توسط Nazih Group یک صحنه مورد علاقه مردم است که روح دنیای زیبایی خاورمیانه را به تصویر می کشد.

شرکت‌کنندگان می‌توانند با سخنرانی‌های آموزشی، نمایش‌ها و پنل‌های تخصصی در سراسر نمایش سه روزه، از یک چیدمان آوانگارد جذاب و سرگرم‌کننده لذت ببرند که جدیدترین‌های مو، آرایش، ناخن و موارد دیگر را به نمایش می‌گذارد.

 

نمایشگاه بیوتی خاورمیانه ۲۰۲۳

                                                                                  نمایشگاه بیوتی ۲۰۲۳ دبی

غرفه های ادکلن نمایشگاه

15 تا از برترین خانه های عطر بین المللی تفسیر خود را از رایحه ای خاص خلق می کنند که ماهیت بزرگترین نمایشگاه بین المللی تجاری منطقه را به تصویر می کشد.

بازدیدکنندگان می‌توانند با استفاده از آخرین فناوری AirParfum، این ترکیب‌ها را در یک نمونه‌برداری کور آزمایش کنند و به گزینه‌ای رأی دهند که به بهترین وجه ماهیت Beautyworld خاورمیانه 2023 را نشان می‌دهد.

«Quintessence – the art of perfume» پلتفرم انحصاری Beautyworld خاورمیانه است که به عطرهای خاص اختصاص دارد. برخی از منحصر به فردترین برندها و سازندگان جهان، خلاقیت های خود را در این محیط سفارشی و مجلل به نمایش خواهند گذاشت.

نمایشگاه بیوتی دبی

جوایز زیبایی و بهترین های نمایشگاه بیوتی دبی ۲۰۲۳

جوایز معتبر Beautyworld Middle East Awards 2023 بهترین‌های صنعت زیبایی، از محصولات نوآورانه و فناوری‌های پیشرفته گرفته تا برندهای استثنایی و افراد با استعداد را جشن می‌گیرد.

با به رسمیت شناختن و ارج نهادن به تلاش، خلاقیت و فداکاری متخصصان زیبایی و برندهایی که تأثیر قابل توجهی در این صنعت داشته اند، نسخه امسال دسته بندی های جدیدی از جمله محصول موی سال، بسته بندی لوکس سال، بهترین خرده فروش محبوب سال و موارد دیگر، برندگان توسط هیئتی از داوران محترم شامل کارشناسان صنعت، اینفلوئنسرها و خبرنگاران زیبایی انتخاب خواهند شد.

نمایشگاه بیوتی خاورمیانه ۲۰۲۳

نقطه عطف تغییرات بزرگ

 نمایشگاه بیوتی خاورمیانه ۲۰۲۳ فرصتی بی‌نظیر برای گسترش شبکه‌های حرفه‌ای، کشف محصولات جدید و باز کردن پتانسیل تجاری فوق‌العاده در یکی از قطب‌های تجاری کلیدی جهان را نوید می‌دهد. در این بازار پویا و به سرعت در حال توسعه از منحنی ها جلوتر بمانید و تقویم های خود را برای 30 اکتبر تا 1 نوامبر علامت گذاری کنید تا دنیایی از امکانات را درنمایشگاه بیوتی خاورمیانه 2023 باز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *