درباره ما

فروشگاه بالوپین از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه فروش محصولات بهداشتی-ادکلن-ارایشی-تجهیزات زیبایی در منطقه تجاری دهشیخ واقع در استان فارس-شهرستان لامرد اغاز کرد.

امروز با گذشت تقریبا 19 سال فعالیت در این زمینه و فروش محصولات فوق بصورت عمده فروشی و تک فروشی بصورت حضوری و مدتی هم در فضای اینستاگرام و تلگرام و امروز مفتخر هستیم. در بستر وب سایت و فروشگاه انلاین بالوپین کلیه کالاهای فروشگاه و کالاهایی که به فروشگاه انلاین ما اضافه خواهند شد .رو با اصالت و کیفیتی متمایز و قیمت رقابتی برای مشتریان عزیزمان فراهم کنیم ودر سریع ترین زمان ممکنه و در هر نقطه ای از کشور ایران ارسال کنیم.

به توجه به تنوع و گستردگی محصولات ارایشی وبهداشتی وتجهیزات زیبایی فروشگاه انلاین بالوپین در نظر دارداز بهترین برندهای داخلی و خارجی استفاده کند. تا بتواند بهترین کیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.این امر به ما کمک می کند تا بتوانیم نیازهای مختلف مشتریان را در سریع ترین زمان ممکن براورده کنیم و همچنین با قیمت های رقابتی ان ها را جذب کنبم.

در راستای توسعه و گسترش فعالیت های خود-فروشگاه بالوپین قصد دارد در اینده نزدیک با افزودن بخش های جدیدی از جمله تجهیزات زیبایی از جمله دستگاههای لیزر موهای زاید-دستگاههای پاکسازی پوست و …تنوع بیشتری را در اختیار مشتریان عزیز خود قرار دهد.

فروشگاه بالوپین در تلاش است تا با ارایه خدمات متنوع وبا کیفیت وبا استفاده از فناوری های روز دنیا و نیروی انسانی متخصص نیازهای مشتریان را در این حوزه به خوبی براورده کند.